Kurumsal

MEGA VİP GROUP;

araç kiralamada ilk üyelik bonusu
araç kiralama

Küçük, orta ve büyük ölçekli özel ve tüzel kişilere araç kiralama,transfer,düğün, davet organizasyonları ve danışmanlık hizmetleri sunan bir kuruluştur. Firmamız bünyesinde her modelde lüks, orta ve ekonomik sınıfta araç kiralanmaktadır. Tüm müşterilerine gereken özen ve dikkati göstererek Vip hizmet sunmayı kendilerine bir ilke edinmiş olan Mega Vİp Group bünyesinde çok çeşitli araç kiralama seçenekleri mevcuttur.

Birçok modelde;

Lüks ve ViP araçları : Mercedes S 350 L,Mercedes E 320,Bmw 5.30,Mercedes Vito (Vip),Volkswagen Transporter (Vip), …v.b modelleri ile düğünler,davetler ve tüm organizasyonlarda müşterilerine geniş seçenekler sunmaktadır.

4×4 Modeller: Bmw 3.20,Bmw x5,Porsche Cayenne,Audi Q7,Range Rover,Kia Sorento vb…

Orta ve Ekonomik modeller : Passat,Ford Mondeo,Volvo S60,Honda Accort,Opel Vectra,Ford Focus,Renault Fulliance vb…

Firmamız araç çeşitliliği ile İzmir, İstanbul,Ankara,Antalya,Bursa,Muğla…vb tüm illerde anında hizmet sunan bir firma özelliği taşımaktadır.

HEDEF KİTLE :

MEGA VİP GROUP, Firmalar, Turizmciler, Seyahat eden İş Adamları ve Acentalar, Sanatçılar, Özel ve farklı bir düğün hayali kuran çiftler, Her kesimden çalışanlar,…vb tüm kesimlere kendilerini tanıtmak istemektedir. Sosyo Ekonomik Statü olarak A+ ve A sınıfına sahip kişiler firmanın birincil hedef kitlesini oluşturmaktadır.

FİRMA HEDEFLERİ :

araç kiralamada deneme bonusu

MEGA VİP GROUP firması 2007 yılında kurulmuş bir firmadır. Kısa zamanda çok yol almış olan kuruluşumuz bünyesinde birçok faaliyeti titizlikle, zamanında ve yerinde hizmet anlayışı ile sürdüren kuruluşumuzda müşteri memnuniyeti esastır. Kuruluşumuz çalışanları işlerine gönülden bağlı,eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.Yaratıcı kadrosu ile her program öncesinde farklı ve özel organizasyon yapılabilmesi adına gereken tüm detaylar incelenmektedir.Her düğün kendine özgü ve özel,her toplantı kusursuz ve anlaşılır,her Vip Hizmet kişiye Özel olması gerektiği firmamızın Ana fikridir.

AMAÇ :

  1. Vip (Very Important Person) müşterilerimizin Havalimanı karşılamaları
  2. Günlük- Haftalık- Aylık- Yıllık araç kiralama hizmetleri
  3. Şöförlü ve Şöförsüz araç kiralama olanakları
  4. Düğün& Davet Organizasyonları
  5. Toplantı ve Mezuniyet Organizasyonları
  6. Özel Günler, Doğum Günü, Yıl dönümü Organizasyonları
  7. Animasyon & Gösteri Sanatları
  8. Silahlı & Silahsız Koruma, Güvenlik, Rehberlik, Hostes, Servis Elemanı..vb hizmetler